Piotr Piotrowicz

… być wytrwałym silnym być

oto co przyświeca mi…

 

 

Szanowni Państwo!   

Nazywam się Piotr PIOTROWICZ, mam 39 lat, mam żonę i dwójkę dzieci. Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym, ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku.

Od wielu lat pracuję społecznie na rzecz naszego środowiska lokalnego prowadząc, jako Komendant, Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego - największą organizację młodzieżową działającą w naszym mieście. Równocześnie od 23 lat jestem drużynowym jednej z drużyn naszego jastrzębskiego Hufca. Praca społeczna to dla mnie codzienność. Lubię pomagać i poświęcać czas innym. Lubię stawiać sobie cele, realizować je, a najbardziej osiągać. Obecnie moim celem jest zostanie Radnym Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Na co dzień ratuję życie ludzkie pracując w pogotowiu ratunkowym, prowadzę również własną firmę, która zajmuje się przede wszystkim szkoleniami z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Każdą wolną chwilę poświęcam na  szerzenie idei udzielania pierwszej pomocy tworząc i realizując liczne bezpłatne programy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Możecie mnie Państwo spotkać w przedszkolach, szkołach i wielu miejscach, wszędzie tam gdzie poruszany jest temat pierwszej pomocy.        

Jako przyszły Radny chcę zając się przede wszystkim tym, na czym znam się najlepiej: problemami dzieci i młodzieży, sprawami organizacji pozarządowych i szerzeniem bezpieczeństwa lokalnego.

Jestem przekonany, że moje doświadczenie, skuteczne działanie, umiejętność pracy z ludźmi pozwoli mi być dobry radnym. Osoby z którymi pracuję wiedzą, że jeśli wymagam, to najpierw od siebie.

 

Liczę na Państwa głos
Piotr PIOTROWICZ

 

www.piotrpiotrowicz.pl