Zbigniew Supernak

Jestem dumnym ojcem trzech córek. Jako długoletni fotograf, operator kamery, a od kilku miesięcy redaktor naczelny portalu informacyjnego byłem świadkiem wielu Waszych wydarzeń.

Jestem osobą, która ceni społeczną aktywność. Działalność w strukturach oświatowych, spółdzielczych oraz osiedlowych leży w kręgu moich najbliższych zainteresowań.

Praca w Zarządzie na rzecz Mieszkańców Osiedla "Gwarków" pozwala mi realizować zamierzone cele. W swojej działalności publicznej, cenię sobie kontakt z innymi ludźmi, a szacunek dla każdego człowieka jest moją fundamentalną zasadą. Jestem konsekwentny w swoim działaniu, potrafię wyrazić sprzeciw gdy nie godzę się na funkcjonowanie pewnych mechanizmów.

"Dla miasta bez polityki" to słowa, które przyświecają moim poczynaniom. Żyję z nimi już od lat, zatrzymując w kadrze te sprawy, nad którymi warto się pochylić okiem dobrego – bo kochającego swe miasto- fotografa.

Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach, które odbędą się dn. 16.11.2014r. Oddane na mnie głosy, będą dla mnie jeszcze większą inspiracją do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności.