Koniec Wakacji!

31 sierpnia 2016Koniec Wakacji!

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie i Rodzice!

 

Niezwykle miło mi powitać Państwa po - mam nadzieję - udanych wakacjach w nowym roku szkolnym.

Przed Wami kolejne dziesięć miesięcy nowych zadań i wyzwań. To czas zdobywania wiedzy, doświadczeń i umiejętności, realizowania planów i marzeń oraz rozwijania swoich pasji. Życzę, aby był to dobry rok pełny sukcesów i pozytywnych chwil, a codzienne zaangażowanie i wysiłek, który wniesiecie w zdobywanie wiedzy i pracę, dał wszystkim duże zadowolenie, wymierne efekty edukacyjne i wiele satysfakcji.

Szanowni Nauczyciele - życzę Wam również wielu zawodowych sukcesów i dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych i pociech, która będzie doskonałym świadectwem Waszej ciężkiej pracy i tego, jak bardzo jest ona niezbędna nam wszystkim.

Drodzy Uczniowie - bądźcie aktywni, ciekawi świata, nie ustawajcie w poszukiwaniach, zadawaniu pytań i rozwijaniu własnych horyzontów.
Niech będzie to rok nowych wyzwań, prowadzących młodych ludzi do otwartości, poszanowania innych i umiejętności znalezienia się we współczesnym świecie. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu. Rodzicom życzę spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesami dzieci.

Z wyrazami szacunku 

Prezes Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju

Marian Janecki