Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Akrobacje na rolkach i rowerach

Akrobacje na rolkach i rowerach

Prezydent Miasta Marian Janecki wspólnie z zarządem osiedla Barbary oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizowali trzecie już zawody rolkowe oraz rowerowe BMX i MTB za nami. Można śmiało powiedzieć, że to największa tego typu impreza w południowej Polsce. Miłośnicy sportów ekstremalnych, zaciętej rywalizacji i adrenaliny spotkali się 18 i 19 sierpnia na skateparku przy ul. Turystycznej.

Turniejowe zmagania

Turniejowe zmagania

Drużyny Polski, Czech, Rosji, Grecji, Holandii, Danii, Niemiec i Portugalii zagrały 12 czerwca na jastrzębskim Orliku przy ul. Warszawskiej.

Zawody sikawek konnych za nami

Zawody sikawek konnych za nami

Pokazy Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, VIII Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych, hippika i „Spotkanie z Balladą” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wszystkich, którzy postanowili spędzić na skwerze przy ul. Północnej ostatni weekend maja.

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Serdecznie zapraszamy Jastrzębskich maturzystów na bezpłatne warsztaty ... „co po maturze?”.

Organizator warsztatów: Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju.

Odbiorca warsztatów:
Warsztaty skierowane są do uczniów klas maturalnych jastrzębskich szkół.

W rodzinie będzie taniej

W rodzinie będzie taniej

Ulgi na zakup biletów wstępu, w tym karnetów na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz biletów do kina „Centrum” prowadzonego przez Miejski Ośrodek Kultury z 50% zniżką gwarantuje program „Rodzina 3+”. Jest to najnowszy element polityki prorodzinnej realizowanej przez miasto Jastrzębie-Zdrój i adresowanej do rodzin wielodzietnych.