Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Największy budżet, jaki miasto uchwalało

Największy budżet, jaki miasto uchwalało

Radni przyjęli budżet na 2012 rok w kształcie zaproponowanym przez prezydenta miasta Mariana Janeckiego. Wcześniej pozytywną opinię wydała Regionalna Izba Obrachunkowa.

Ukazał się informator

Ukazał się informator

Ukazał się informator Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju. Przeczytają w nim Państwo o realizowanych w naszym mieście inwestycjach, kwotach, jakie udało się pozyskać z unijnej kasy oraz sytuacji finansowej Jastrzębia-Zdroju.

 


Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia 
niosą ze sobą wiele radości, refleksji 
oraz planów na Nowy Rok. 
W tych wyjątkowych dniach 
wielu radosnych chwil, zadowolenia 
oraz błogosławieństwa Bożego

życzy
Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju

Sesja budżetowa

Sesja budżetowa

Podczas czwartkowej sesji radni będą podejmować uchwałę w sprawie budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój na 2012 rok. To ostatnie w tym roku posiedzenie Rady i jedno z najważniejszych.

Prezydent opowiada o świątecznych tradycjach

Prezydent opowiada o świątecznych tradycjach

Namiastkę kulinarnych umiejętności prezydenta miasta Mariana Janeckiego będzie można zobaczyć w świątecznym programie JastrzebieOnline.pl Prezydent razem z Anią Gotowiecką, prezes Jeździeckiego Klubu Sportowego Equi Verso i Marcinem Zmorzyńskim, wokalistą zespołu Miles Away, opowiedzą również o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia, potrawach, jakie muszą znaleźć się na wigilijnym stole i ulubionych kolędach. Już dziś zapraszamy do oglądania.