Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Turniejowe zmagania

Turniejowe zmagania

Drużyny Polski, Czech, Rosji, Grecji, Holandii, Danii, Niemiec i Portugalii zagrały 12 czerwca na jastrzębskim Orliku przy ul. Warszawskiej.

Zawody sikawek konnych za nami

Zawody sikawek konnych za nami

Pokazy Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, VIII Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych, hippika i „Spotkanie z Balladą” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wszystkich, którzy postanowili spędzić na skwerze przy ul. Północnej ostatni weekend maja.

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Serdecznie zapraszamy Jastrzębskich maturzystów na bezpłatne warsztaty ... „co po maturze?”.

Organizator warsztatów: Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju.

Odbiorca warsztatów:
Warsztaty skierowane są do uczniów klas maturalnych jastrzębskich szkół.

W rodzinie będzie taniej

W rodzinie będzie taniej

Ulgi na zakup biletów wstępu, w tym karnetów na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz biletów do kina „Centrum” prowadzonego przez Miejski Ośrodek Kultury z 50% zniżką gwarantuje program „Rodzina 3+”. Jest to najnowszy element polityki prorodzinnej realizowanej przez miasto Jastrzębie-Zdrój i adresowanej do rodzin wielodzietnych.

ACTA w Jastrzębiu

Mamy fantastyczną młodzież w Jastrzębiu-Zdroju. Dzisiaj późnym popołudniem Aleją Piłsudskiego przeszła potężna grupa młodzieży (dorośli też byli, ale sporadycznie) protestując przeciwko podpisaniu przez Rząd RP porozumienia międzynarodowego "ACTA". Spokojem, dumą i optymizmem napawa fakt, że Młodzi ludzie potrafili się tak sprawnie zorganizować i w pokojowy sposób wyrazić swoje poglądy. Jastrzębie-Zdrój to siła!!!