Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Akcja obywatelska Stawka większa niż 8 MLD!

Akcja obywatelska Stawka większa niż 8 MLD!

Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa włączyło się w akcję zbierania podpisów pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej o zmianie ustawy o dochodach Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Akrobacje na rolkach i rowerach

Akrobacje na rolkach i rowerach

Prezydent Miasta Marian Janecki wspólnie z zarządem osiedla Barbary oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizowali trzecie już zawody rolkowe oraz rowerowe BMX i MTB za nami. Można śmiało powiedzieć, że to największa tego typu impreza w południowej Polsce. Miłośnicy sportów ekstremalnych, zaciętej rywalizacji i adrenaliny spotkali się 18 i 19 sierpnia na skateparku przy ul. Turystycznej.

Turniejowe zmagania

Turniejowe zmagania

Drużyny Polski, Czech, Rosji, Grecji, Holandii, Danii, Niemiec i Portugalii zagrały 12 czerwca na jastrzębskim Orliku przy ul. Warszawskiej.

Zawody sikawek konnych za nami

Zawody sikawek konnych za nami

Pokazy Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, VIII Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych, hippika i „Spotkanie z Balladą” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wszystkich, którzy postanowili spędzić na skwerze przy ul. Północnej ostatni weekend maja.

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Bezpłatne warsztaty ...co po maturze?

Serdecznie zapraszamy Jastrzębskich maturzystów na bezpłatne warsztaty ... „co po maturze?”.

Organizator warsztatów: Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju.

Odbiorca warsztatów:
Warsztaty skierowane są do uczniów klas maturalnych jastrzębskich szkół.