Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Program na lata 2014 - 2018

Program na lata 2014 - 2018

Prezentujemy program wyborczy KWW Jastrzębska Wspólnota w odniesieniu do zagadnień głównych dotyczących całego miasta jak i zadań do realizacji na terenie osiedli oraz poszczególnych sołectw. 

KWW Jastrzębska Wspólnota, czyli Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju

KWW Jastrzębska Wspólnota, czyli Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju

Komitet Wyborczy Wyborców Jastrzębska Wspólnota to zarówno członkowie Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju jak i sympatycy tej organizacji. Ludzie, którzy działają na rzecz naszego miasta i zamierzają tę pracę kontynuować. To 46 kandydatów na radnych i lider Marian Janecki ubiegający się o urząd prezydenta miasta. 

Olimpijczycy nagrodzili prezydenta!

Olimpijczycy nagrodzili prezydenta!

Hala widowiskowo - sportowa w Jastrzębiu-Zdroju została wyróżniona w XV edycji konkursu Budowniczy Polskiego Sportu w kategorii Sportowa Architektura Regionu. Z kolei miasto Jastrzębie-Zdrój i Marian Janecki otrzymali wyróżnienie Inwestor na medal.

Kolejny laur!

Kolejny laur!

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2014 jednogłośną decyzją przyznała Urzędowi Miasta w Jastrzębiu-Zdroju tytuł Laureata w kategorii QI Order - Zintegrowany System Zarządzania Jakością.

Prezydent poręczył kredyt!

Prezydent poręczył kredyt!

Prezydent miasta Marian Janecki 8 października podpisał umowę poręczenia pożyczki inwestycyjnej dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2. Wcześniej odpowiednią uchwałę w tej sprawie podjęli jastrzębscy radni.