Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

Nowy Zarząd Wspólnoty Samorządowej

Nowy Zarząd Wspólnoty Samorządowej

W dniu 19.06.2015 Odbyło się Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków

Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Jastrzębia Zdroju.

Walne Zgromadzenie!

Walne Zgromadzenie!

Zarząd Wspólnoty Samorządowej Jastrzębia-Zdroju zaprasza!

Święto miasta!

Święto miasta!Dni Jastrzębia-Zdroju to dwa dni świetnej zabawy dla wszystkich, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zapraszamy 13 i 14 czerwca na stadion miejski.

Droga Główna Południowa otwarta

Droga Główna Południowa otwarta

W piątek 7 listopada Marian Janecki - nasz kandydat na prezydenta - uczestniczył w otwarciu kolejnego etapu Drogi Głównej Południowej. Obecnie bez przeszkód przejechać można z nowego ronda w Mszanie do drogi ekspresowej Wisła - Katowice w Pawłowicach Śląskich. To jedna z najważniejszych (obok autostrady A1) inwestycji drogowych ostatnich lat. Przypomnijmy, że prowadzona była przez władze Jastrzębia-Zdroju.

Konwencja wyborcza 2014 - solidna reprezentacja z silnym liderem

Konwencja wyborcza 2014 - solidna reprezentacja z silnym liderem

We wtorek 21 października w jastrzębskim Domu Zdrojowym odbyła się Konwencja Wyborcza KWW Jastrzębska Wspólnota. W programie prezentacja kandydatów na radnych i kandydata na prezydenta oraz premiera oficjalnego filmu promocyjnego Jastrzębskiej Wspólnoty. Na scenie z kolei Emilia Rabczak i Dominika Kozak.