Jesteśmy już z Wami od 2001 roku! Opieramy się na przekonaniu, że budowanie wolności jest możliwe tylko w działaniu na rzecz wspólnego dobra. Oznacza to jasne określenie zasad, na których pragniemy ją budować.

ACTA w Jastrzębiu

Mamy fantastyczną młodzież w Jastrzębiu-Zdroju. Dzisiaj późnym popołudniem Aleją Piłsudskiego przeszła potężna grupa młodzieży (dorośli też byli, ale sporadycznie) protestując przeciwko podpisaniu przez Rząd RP porozumienia międzynarodowego "ACTA". Spokojem, dumą i optymizmem napawa fakt, że Młodzi ludzie potrafili się tak sprawnie zorganizować i w pokojowy sposób wyrazić swoje poglądy. Jastrzębie-Zdrój to siła!!!

Największy budżet, jaki miasto uchwalało

Największy budżet, jaki miasto uchwalało

Radni przyjęli budżet na 2012 rok w kształcie zaproponowanym przez prezydenta miasta Mariana Janeckiego. Wcześniej pozytywną opinię wydała Regionalna Izba Obrachunkowa.

Ukazał się informator

Ukazał się informator

Ukazał się informator Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju. Przeczytają w nim Państwo o realizowanych w naszym mieście inwestycjach, kwotach, jakie udało się pozyskać z unijnej kasy oraz sytuacji finansowej Jastrzębia-Zdroju.

 


Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia 
niosą ze sobą wiele radości, refleksji 
oraz planów na Nowy Rok. 
W tych wyjątkowych dniach 
wielu radosnych chwil, zadowolenia 
oraz błogosławieństwa Bożego

życzy
Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju

Sesja budżetowa

Sesja budżetowa

Podczas czwartkowej sesji radni będą podejmować uchwałę w sprawie budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój na 2012 rok. To ostatnie w tym roku posiedzenie Rady i jedno z najważniejszych.